Meie lehte kasutades nõustute küpsistega
Meie lehte kasutades nõustute küpsistega
raamimine, piltide raamimine

Order your picture framing from us. We frame art, photos, maps, sports shirts, emroideries etc. Free consultation in our workshop.

printimine

Order big prints from your photos straight from our website. Upload photos from your device or choose from Shutterstock.  We send the print to your doorstep.

peeglid, peegel, valgustusega peegel

Custom sized mirrors and mirror framing. Order your custom sized mirror from our website. You have over 500 differenet frames to choose from. We send the mirror straight to your doorstep.

projektimüük, fotoraamid, sisustuspildid

From our webshop you find a lot of different products to decorate your wall with – original paintings, framed photos, framesets, ready-made mirrors and much more.

Products from e-shop

Frames, mirrors, decorative paintings, posters, framesets, travelmaps

No products were found matching your selection.

Subscribe to our newsletter

and be the first one to get the best deals

Subscribers get the best deals – we let you know when we have big discounts, nice new products or something else important to tell you.

Follow us on Facebook

Most recent posts

Miks lasta pilt raamida?

Raamida on tarvis, sest kui sul on foto, siis on seda ilma raamita raske seina riputada. Jah, võid panna foto seina knopka või millegi muuga, kuid see ei ole päris see. Hästi valitud raam ei too elu mitte ainult pildile, vaid mängib samuti olulist rolli ka ruumi üldpildis. Üks vinge raamiga (raamivalikuga saad tutvuda siin) pilt või peegel võib külaliste…

Raamimise hind – palju maksab piltide ja peeglite raamimine?

Raamimise hind sõltub palju töö mõõtudest ja materjalidest, raamimine ei pea olema kallis, hind kujuneb vastavalt kliendi soovidele ja valikutele. Kõige olulisem ja ka kõige kulukam piltide raamimise juures on pildiraam. Raamiliistu hind arvutatakse vastavat kulule (mitu cm pildiraamiliistu kulub). Kõik pildiraamiliistude meetrihinnad on leitavad meie raamikataloogist.   Vastavalt tööle lisanduvad ka teised materjalid. Peaaegu kõik teised materjalid arvestatakse ruutmeetrihinnaga….

Mida on võimalik raamida?

Piltide raamimine seondub tavaliselt ikkagi fotode või kunsti raamimisega. Jah, 99% raamidest valmistame me endiselt kunsti või fotoraamideks – siin mõned levinumad tööd, mida raamimisse tuuakse. Raamimise hinnakirja ja materjalidega saad tutvuda siin. Prindid/maalid lõuendil Kui teil on rullis mõni lõuend – olgu see siis maalitud või prinditud, siis selle eksponeerimiseks tuleks lõuend pingutada alusraamile. Väga palju ostetakse erinevaid lõuendeid…