Meie lehte kasutades nõustute küpsistega
Meie lehte kasutades nõustute küpsistega

Valgustusega peeglid

Erimõõdus vastavalt kliendi soovile

Võimalik valida LED-ide paigutus ja soojustemperatuur

Võimalik valida raam 1000 erineva raami hulgast

Võimalik lisada puutevaba viipelüliti + küttekile udueemalduseks

Taustavalgusega (ambient-light) peegel

.Taustvalgus võib olla ümberringi või ainult ühes/kahes/kolmes küljes. Peegli taga on 25mm kõrgune alumiiniumraam, millest peegel ka riputatakse. Peeglile võimalik lisada viipelüliti.

 

20180222_173713

Taustavalgusega raamitud peegel

Tehnoloogiliselt täpselt sama lahendus, mis tavaline ambient-light peegel. Peeglile on võimalik juurde valida raam meie raamikataloogist (sobivad ainult madalamad raamid, täpse sobivuse kontrollimiseks soovitame läbi tulla meie salongist)

mirror-rear-lit

Matistatud servadega raamitud peegel

Matistatud servadega raamitud peegli puhul kumab valgus ettepoole. Saate valida matistatud ala laiuse, LED-ide värvi ja raami.  Sellise peegli komplekteerimiseks soovitame meiega ühendust võtta ja võimalusel meie salongist läbi tulla.

154609311

Lisavõimalused

Erikujulised peeglid

Saame valmistada ka erinevaid erikujulisi peegleid (ovaale, ümmargusi, erinevaid hulknurkasid)

Küttekile udueemalduseks

Peegli tagapinnale on võimalik kleepida küttekile udu eemalduseks. Küttekile ühendatakse otse vooluvõrku, tänu küttekilele ei lähe peegelpind uduseks.

Peegliliim ja teip – kõige lihtsam ja soodsam lahendus peegli paigaldamiseks. Saab kasutada kui aluspind on ühtlane, tegemist on püsiva lahendusega, peeglit hiljem ühes tükis kätte ei saa.

Peegli riputused

Riputussiin

Peegel kinnitatakse kahele siinile (üks peegli üleval ja teine peegli all). Siinid kinnitatakse seina kruvidega, seejärel tõstakse peegel siini sisse. Sobib eriti suurte peeglite paigaldamiseks

Kleebitavad riputusplaadid

Riputusplaadid peegli taha. Plaadid kleebitakse peegli taha, seina läheb konks, mille otsa peegel koos plaadiga riputatakse. Plaatide arv ja suurus sõltub peegli kaalust.

Peegliliim ja teip

Kõige lihtsam ja soodsam lahendus peegli paigaldamiseks. Saab kasutada kui aluspind on ühtlane, tegemist on püsiva lahendusega, peeglit hiljem ühes tükis kätte ei saa.