Logi sisse

Taustavalgusega (ambient-light) peegel

Taustvalgus võib olla ümberringi või ainult ühes/kahes/kolmes küljes. Peegli taga on 25mm kõrgune alumiiniumraam, millest peegel ka riputatakse. Peeglile võimalik lisada viipelüliti.

Taustavalgusega raamitud peegel

Tehnoloogiliselt täpselt sama lahendus, mis tavaline ambient-light peegel. Peeglile on võimalik juurde valida raam meie raamikataloogist (sobivad ainult madalamad raamid, täpse sobivuse kontrollimiseks soovitame läbi tulla meie salongist)

Matistatud servadega raamitud peegel

Matistatud servadega raamitud peegli puhul kumab valgus ettepoole. Saate valida matistatud ala laiuse, LED-ide värvi ja raami.  Sellise peegli komplekteerimiseks soovitame meiega ühendust võtta ja võimalusel meie salongist läbi tulla.

Lisavõimalused

Küttekile udueemalduseks

Peegli tagapinnale on võimalik kleepida küttekile udu eemalduseks. Küttekile ühendatakse otse vooluvõrku, tänu küttekilele ei lähe peegelpind uduseks.

Erikujulised peeglid

Saame valmistada ka erinevaid erikujulisi peegleid (ovaale, ümmargusi, erinevaid hulknurkasid). Samuti on meilt võimalik tellida ka erinevas toonis peegleid – valikus on veel pronks ja hall toon.

Peegli riputused

Riputussiin

Peegel kinnitatakse kahele siinile (üks peegli üleval ja teine peegli all). Siinid kinnitatakse seina kruvidega, seejärel tõstakse peegel siini sisse. Sobib eriti suurte peeglite paigaldamiseks

Kleebitavad riputusplaadid

Riputusplaadid peegli taha. Plaadid kleebitakse peegli taha, seina läheb konks, mille otsa peegel koos plaadiga riputatakse. Plaatide arv ja suurus sõltub peegli kaalust.

Peegliliim ja teip

Kõige lihtsam ja soodsam lahendus peegli paigaldamiseks. Saab kasutada kui aluspind on ühtlane, tegemist on püsiva lahendusega, peeglit hiljem ühes tükis kätte ei saa.