Logi sisse

Kuidas leida sobivat pildiraami maalile või peeglile? Meie pildiraamikataloogis on üle 800 erineva pildiraami.

Avaldatud: jaanuar 31, 2021

Meie uues online raamikataloogis on raami leidmine eriti lihtne ja mugav. Tehniliselt sobiva ja ka välimuselt sobiva raami valimine võib tihti olla keeruline – valik on suur ja üsnagi kirju. Meie raamikataloogis on võimalik raame filtreerida värvi, laiuse, sobivuse ja hinna järgi. Paari klikiga on võimalik kitsendada raamivalikut oluliselt.

Raamikataloogi vaade

Peale filtrite kasutamist on sobiva raami leidmine juba tunduvalt lihtsam. Filtreerides on võimalik teha ka mitu valikut – valida näiteks mitu värvi või erinevaid laiuseid. Uusi raame laeb kataloog automaatselt, see tähendab, et kuhugi nupule eraldi vajutama ei pea. Leitud raamide eelvaates on näha raami laius ja jooksva meetri hind, samuti ka laoseis (laost otsas olevate raamiliistude juures on vastav märge).

Raamide filtreerimine

Kui olete leidnud sobiva raami, siis raamiliistu pildile klikkides avaneb raami detailvaade. Raami detailvaates on näha raamiliistu hind, laius ja kõrgus ja muu oluline informatsioon. Raami detailvaatest on võimalik lihtsalt saata ka päring selle raami kohta. Päringusse on mõistlik kirjutada võimalikult palju informatsiooni – mille jaoks raami on tarvis, mis suuruses, mis ajaks, mitu tükki jne. Mida rohkem informatsiooni, seda täpsema pakkumise saame kohe teha.

Raami detailvaade + päringu saatmine

Raamikataloog on lihtne võimalus enne meie salongi külastust teha ära eeltöö. Kui on juba mõni raam silma jäänud, siis on meie salongis ka lihtsam valikut teha. Kõik online kataloogis olevad raamid on meil näidistena väljas ka salongis. Kui vähegi võimalik, siis alati soovitame raamiliistu ka oma silmaga üle vaadata. Hetkel on meie raamikataloogis üle 800 erineva raami, kuid valik muutub ja täieneb pidevalt.

Tutvu raamivalikuga meie uues raamikataloogis!