Logi sisse
PERIOODIL 18.06-25.06 TEHTUD E-POE TELLIMUSTE TARNEAEGA HAKKAME ARVESTAMA ALATES 27.06

Hea aeg kodu sisustamiseks – aitame sind pildiraamide, seinapiltide ja peeglitega

Avaldatud: aprill 12, 2020

Kui ka sinul on hetkel rohkem aega kodus olemiseks, siis on hea võimalus tegeleda nende asjadega, millega kiirematel perioodidel tegeleda pole jõudnud. Veeta aega koos perega, lugeda, vaadata filme, tegeleda majapidamistöödega.


Samuti on hea aeg vaadata üle kriitilise pilguga oma kodu seinad. Kui need tunduvad tühjad, siis saame teile abiks olla.

Peeglid


Me teame, et peeglid jäävad kodu sisustamisel alati viimaste sisustuselementide hulka. Kui ka sinul on kogu kodu sisustatud, aga pole korralikku peeglit, siis meilt saad selle tellida. Tutvu siin raamivalikuga ning peegli tellimuse saad vormistada meie online tellimiskeskkonnas. Kui siiani pole lihtsalt leidnud sobiva mõõdu ja disainiga peeglit, siis meiega seda probleemi pole. Saad valida 700 erineva raami hulgast ja mõõdud teeme just sellised nagu sina soovid. Tellimuse vormistamieks salongi külastama ei pea.

Raamitud peegel Workland kontoris

Raamitud fotod

Praegusel ajal kui reisida pole võimalik, siis on hea aeg meenutamaks vanu reise ja elamusi. Kui kõik sinu pildid on hetkel ainult digitaalsel kujul, siis saame jällegi teile abiks olla. Vali välja parimad pildid ja prindi ja raami need meie juures. Seda kõike saab teha meie online tellimiskeskkonnas. Oma foto vormistamisel meie keskkonnas on tuhandeid võimalusi. NB! Raamitud fotod kipuvad säilima palju kauem kui fotod digitaalsel kujul.

Kui fotosid printida ei soovi, siis äkki on raamimist/ümber raamimist ootamas mõni kunstiteos.

Reisipilt Pariisist

Sisustuspildid

Kui sa ei leidnud ühtegi pilti, mida raamida, või otsid lihtsalt mõnda valmis sisustuselementi, siis vaata kindlasti meie e-poodi. E-poes on palju erinevaid sisustustooteid – maalid lõuendil, raamikomplektid, formaatpeeglid jne. Raamikomplektid on hea võimalus sisustada suurem pind seina mitmete fotodega. Raamikomplektides on küll juba fotod raamides olemas, kuid neid võib asendada ka enda fotodega.

Raamikomplekt Architecture in Mina