Meie lehte kasutades nõustute küpsistega
Meie lehte kasutades nõustute küpsistega

Fotokapa

Meil on valikus matt fotopaber ja kergel läikiv satiin fotopaber. Alusplaadina kasutame peamiselt 5mm paksust foamboardi, suuremate tööde puhul 10mm paksust KAPAfix-i.

Fotokapat saame teha täpselt nii suurt kui soovite, fotokapat on võimalik lõigata täpselt soovitud mõõtu (ka millimeetri täpsusega). Suuremate formaatide puhul tuleks aga kindlasti valida 10mm paksune KAPA või siis tuleks tööd raamida, sest KAPA oma olemuselt on pehme ja suured formaadid võivad hiljem kaarduda.

Fotokapa hinda arvestame ruutmeetriga – 5mm fotokapa hinnaks on 60€/m2, 10mm fotokapa hinnaks on 80€/m2.

Fotokapa plaadi taga on spetsiaalsed alumiiniumist riputuskonksud, millega saab töö seina riputada

Fotokapa plussideks on kindlasti tema hind, kergus ja valmistamise kiirus. Suurimaks miinuseks vastupidavus, kui aga fotokapa raamida ja klaasida, siis on tema ainuke miinus kõrvaldatud.

fotokapa raamimine

Fotolõuend

Lõuendikangaks pakume kahte kangast, matt lõuendit (370gsm) ja satiinlõuendit (350gsm). Alusraamideks kasutame 20mm ja 40mm kõrguseid männipuidust kiilraame.

Fotolõuendeid on võimalik teha 1cm täpsusega, kui ühe külje pikkus läheb üle 100cm, siis on võimalik teha 5cm täpsusega. Näiteks on võimalik teha fotolõuendit 50x50cm, kuid mitte 50,5×50,5cm. Võimalik on ka 105x105cm, kuid mitte 104x104cm.

Fotolõuendi hind kujuneb alusraamist ja lõuendikangast. Alusraami arvestame jooksva meetri hinnaga (8€/m), lõuendikangast ruutmeetrihinnaga (matt 40€/m2, satiin 70€/m2)

Kinnitame lõuendiraami tagumisele küljele trossi, millega on mugav tööd riputada.

Plussideks kindlasti vastupidavus ja välimus (ei vaja eksponeerimiseks ilmtingimata lisaraami). Miinuseks kõrgem hind kui fotokapal.

fotolõuend