Sign in

Miks lasta pilt raamida?

published: July 10, 2019

Raamida on tarvis, sest kui sul on foto, siis on seda ilma raamita raske seina riputada. Jah, võid panna foto seina knopka või millegi muuga, kuid see ei ole päris see. Hästi valitud raam ei too elu mitte ainult pildile, vaid mängib samuti olulist rolli ka ruumi üldpildis. Üks vinge raamiga (raamivalikuga saad tutvuda siin) pilt või peegel võib külaliste pilgud tõmmata isegi sinu mitmetuhande euroselt kõrgläikega köögimööblilt või ülimoodsalt kumeralt televiisorilt.

Lisaks välimusele on raamil täita ka mitu muud olulist funktsiooni. Raam ja klaas kaitsevad tööd. Klaas kaitseb tööd päikesekiirguse, tolmu ja kriimustuste eest. Õigete materjalidega raamitud töö võib kesta sadu aastaid. Paspartuu kaitseb samuti tööd, et töö ei oleks otsekontaktis klaasiga, vältimaks paberikahjustusi.

raamida raamitud pilt, piltide raamimine

On oluline, et raamimisel kasutatakse õigeid tehnikaid ja materjale. Valesid materjali ja tehnikaid kasutades võib töö hoopis rikkuda. Meil on piisavalt kogemust – võite kindlad olla, et raamime teie töö vastavalt kõrgeimatele standarditele.