fbpx
Sign in

Piltide raamimine – palju maksab piltide ja peeglite raamimine?

published: April 4, 2019

Raamimise hind sõltub palju töö mõõtudest ja materjalidest, raamimine ei pea olema kallis, hind kujuneb vastavalt kliendi soovidele ja valikutele. Kõige olulisem ja ka kõige kulukam piltide raamimise juures on pildiraam. Raamiliistu hind arvutatakse vastavat kulule (mitu cm pildiraamiliistu kulub). Kõik pildiraamiliistude meetrihinnad on leitavad meie raamikataloogist.

  Vastavalt tööle lisanduvad ka teised materjalid. Peaaegu kõik teised materjalid arvestatakse ruutmeetrihinnaga. Teised materjalid võivad olla – paspartuu, klaas, tagapapp, peegliklaas. Kuna materjale on ka erineva kvaliteediga, siis on ka hinnad erinevad, näiteks kirgasklaas maksab 20€/m2, mattklaas aga 65€/m2. Meil on erineva hinnaga materjale, et pakkuda sobiv lahendus nii nõudlikumale kui ka hinnatundlikule kliendile.

Keerukamate projektide puhul – näiteks särgi raamimine, televiisori raamimine, varjukastide ehitamine – võib lisanduda ka tööraha sõltuvalt projekti keerukusest.

Raamitud peegli puhul sõltub hind samuti raamihinnast, kuid ka peegliklaasi hinnast. Peegleid on erineva paksuse ja tooniga, samuti ka erinevate hindadega. Lisaks sõltub hind ka valitud lisadeks – näiteks on võimalik valida lisaks fasettlihv, servalihv ja turvakiletus. Peegli hinna (raamiga või raamita) saad arvutada meie uues süsteemis

raamimise hind
piltide ja peeglite raamimine

Meilt tellitud erimõõdus ja eritellimusel valmistatud raamid on kindlasti kallimad kui tavakauplustes müüdavad formaatraamid. Küll aga valmistame me kordades kvaliteetsemaid raame, valikuvõimalused (mõõdud ja värvi- ja materjalivalik) on palju suuremad ja pakume personaalset ja professionaalset lähenemist/nõustamist.

Paljudele esimest korda raamimisteenust kasutavate klientide jaoks tundub teenus kallis. Tegemist on otsast lõpuni käsitööga – iga raami valmimise juures on palju protsesse – mõõtmine, liistu lõikamine, paspartuu lõikamine, klaasi lõikamine, tagapapi lõikamine, raaminurkade kinnitamine, klaasi puhastamine, töö komplekteerimine, riputite lisamine. Keskmiselt võtab ühe raami valmistamine 30-60 minutit, sõltumata raami suurusest. Siin üks huvitav artikkel raamimisteenuse maksumusest